Bedenin Bilgeliği


Tüm deneyimler, hissettiklerimiz, düşündüklerimiz ve öğrendiğimiz her şey ile birlikte bizim hakkımızda hissedilenler, düşünülenler bedenimizde tutulur ve devinir. 

Her gün bedenimizi ürettiğimiz enerjilerle yeniden üretiriz. Kendimizi, kendi bedenimizde yeniden yaratırız. Bedenimizde değişmesini istediğimiz her ne varsa, bu sebeple, aynı zamanda ruhsaldır, duygusaldır, zihinseldir. Tüm bunların ifade bulduğu yerdir beden ve en bilge, kutsal olandır. Beden her şeyin bilgisini taşır, derin bir hafızası vardır. 

Bedeniniz sizinle hisleriniz, duyumlarınız, semptomlarınız ve hastalıklarınız ile konuşur. Onu dinleyerek ve üretmekte olduğumuz enerjilerin farkındalığını alıp bu enerjileri dönüştürdüğümüzde yeni bir «ben» ortaya çıkar. 

Bu program ile bedeni farklı alan ve katmanları ile ele alarak bir yenilenme sürecine giriyoruz. Bedeni ve bedende tutulan her kimlik parçasını keşfetmeye çağırıyoruz.

  • Program 8 buluşma olarak, Perşembe günleri 21:00-22:30 saatleri arasında online ortamda gerçekleşecektir. 
  • Katılımcıların öğrenimlerini destekleyecek, tercihe bağlı, kendi kendine uygulanabilecek ev çalışmaları olacaktır. Tamamlayıcı dokümanlar (görsel materyaller, kitaplar, makaleler, müzikler, videolar) katılımcılarla paylaşılacaktır.

İletişim

Aşağıdaki form aracılığıya, soru, yorum ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.