Bilinçli Farkındalık ile Kendini ve İşini Dönüştür
Tamamen anda mevcut olmak, nerede olduğumuzun ve ne yaptığımızın bilincinde olmak; algılarını yeterince açıp zihinden geçen düşünceleri, vücudun hissettiklerini, kısacası gerçekleşenleri anlamak ve yargılamadan onlarla kalabilmek bizi şimdinin hediyeleri ile buluşturur.

Bilinçli farkındalık, her insanın zaten sahip olduğu bir niteliktir, yaratmamız gereken bir şey değildir, sadece ona nasıl erişeceğimizi öğrenmemiz gerekir. Bu doğal niteliğimize eriştikçe ruh, beden, zihin bütünlüğünü hatırlar ve tarafsız bir gözlemci olarak kendimizi tanırız.
Bu eğitim, kontrolümüz dışında dağılan ve toparlamakta zorlandığımız dikkati son derece basit yöntemlerle tekrar ana getiren meditasyon uygulamalarını içerir. Kendimizi keşfederken, yeni yaşam alışkanlıkları kazanmamızı mümkün kılar. Bu yaşam alışkanlıklarını iş alanına yansıtarak varlığımızı ortaya koymaya ve kendi potansiyelimizi işe bütünüyle getirerek eşsiz katkımızı sunmaya sizleri davet ediyoruz.

  • Eğitimin süresi 1 gündür. Buluşma fiziksel ya da online olarak gerçekleştirilebilir.
  • Katılımcıların öğrenimlerini destekleyecek, tercihe bağlı, kendi kendine uygulanabilecek ev çalışmaları olacaktır. Tamamlayıcı dokümanlar (görsel materyaller, kitaplar, makaleler, müzikler, videolar) katılımcılarla paylaşılacaktır.

İletişim

Aşağıdaki form aracılığıya, soru, yorum ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.