Dişil Öze YolculukKadınlar kendiliklerindeki dişil öze yaklaşarak, evrensel düzeyde bir şefkat, yaşamı doyasıya hissetme ve yaşama arzusunu kendiliğinden ortaya çıkarır.

Yaratıma katkı olacak kaynağın kendisi olduğunun keşfi başlar. Olay ve olgulardaki öz hissedilir. Anlamla kavram arasındaki köprüleme becerileri zenginleşir.

Aylar süren yoğun pratikler sayesinde;

Kadın, bedeninde devinen yaratım güçlerini tanıyarak kendini gerçekleştirirken; başarısızlıklardan yıkılmadan çıkabilir ve her deneyimde anlam bulup ne olursa olsun yeniden hayat üretebilir. Kendi biricik ruhsal yolunda farkındalıkla yürüyebilir.

Yolculuk 3 modülde yapılandırılmaktadır. Tüm modüller toplamda yaklaşık 18 ay sürmektedir.

Eylül sonunda başlayacak çember ile; online buluşmalar her hafta belirlenen günde periyodik olarak devam edecektir. Özel günler söz konusu olduğunda yeni buluşmalar takvime eklenecektir. Süreç boyunca günlük olarak devam eden ödev pratikler ile bütünsel bir disiplin mümkün kılınacaktır.

Buluşmalar ve günlük pratikler derin meditasyonlar, bedensel egzersizler, sanat terapisi pratikleri içerecektir. Çember içinde sürekli paylaşımlar ve sohbetler desteklenecektir. 

  • Buluşmalara katılım gerekmektedir ancak canlı buluşmayı kaçıranlar ya da içeriği tekrar etmek isteyenler için, her buluşmanın kaydı alınacaktır. Kayıtlar modül boyunca ulaşılabilir olacaktır.
  • Tamamlayıcı dokümanlar (görsel materyaller, kitaplar, makaleler, müzikler, videolar) katılımcılarla paylaşılacaktır.

 

Pratikler günlük hayatta farkındalığımı arttırmama, elma ile armutu birbirinden ayırmama çok daha kolay sebep oluyor. Bu sayede hayatın bir çok alanında önceden anlamlandıramadığım, zorlandığım olayları çok daha rahat ve yumuşak bir şekilde karşılayabiliyorum.

Cansu G.

 

Eğer siz de kendinize, etrafa, hayatınızdaki her şeye; okula, işe, arkadaşlarınıza ailenize çok daha farklı, derinden ve özünden bir yerden bakmak istiyorsanız bu program bence tam sizin için.

Kendinize giden en güzel adımı atmış olacaksınız.

Gamze Ç.

İletişim

Aşağıdaki form aracılığıya, soru, yorum ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.