Öz Benliğin Sanatsal İfadesi«Kendini bil» söylemi hayatlarımızda, farklı zaman ve durumlarda kendini açık ya da örtülü şekilde hissettirmiş ya da göstermiştir. Nedir kendimiz? Yaşananlar, öğrenilenler, kabul edilenler ve arzu edilenlerin oluşturduğu kompleks bir yapı mı? Yoksa otantik var oluşunu sahiplenen, her anı başlangıç zihni ile karşılayan, anda ve farkında olan öz benliğimiz mi? Ya da bunların doğru anda doğru kombinasyonu mu? 

Sanat terapisi ve mindfulness meditasyon uygulamalarını içeren bu program, öz benliğimiz ile derinden tanışmayı, sesini duyarak kendiliğimizi yaratıcılıkla  inşa etmemizi mümkün kılar. 

Kendimizi derin dinleme sürecinden geçerek, öze temas etmemize, bize özgü ifade şekillerini bulmamıza ve yaşamda bulduğumuz anlamları ve yaşam arzumuzu sahiplenmemize katkıda bulunur.  Kendimizden kendimize çıkılan bu yolculuk, varoluşumuzun keşfine ve keyfine kapı açar.

  • Program 6 buluşma olarak, Çarşamba günleri 21:00-22:30 saatleri arasında online ortamda gerçekleşecektir. 
  • Katılımcıların öğrenimlerini destekleyecek, tercihe bağlı, kendi kendine uygulanabilecek ev çalışmaları olacaktır. Tamamlayıcı dokümanlar (görsel materyaller, kitaplar, makaleler, müzikler, videolar) katılımcılarla paylaşılacaktır

İletişim

Aşağıdaki form aracılığıya, soru, yorum ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.